Atribuită Anunț de participare

Servicii de implementare infrastructura cloud based pentru debirocratizarea proceselor institutiei (front office –back office) - UAT Municipiul Turnu Măgurele în cadrul proiectului ”Turnu Măgurele Digital aflate în competenţa Municipiul Turnu Măgurele", cod SMIS 155151

Număr anunț
CN1055864
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. (CUI 43507989)
Cod CPV
72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190.000 RON
Valoare atribuită
2.190.000 RON
Data publicării
01.06.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1113719
Termen limită
12.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 105-329902
Documentație de atribuire
DF1180950

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

2.190.000 RON

din 2.190.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.