Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE MENTENANȚĂ INSTALAȚIE MOBILĂ DE RADIOLOGIE CU BRAȚ C, BRIVO OEC 785
- Număr anunț
- CN1055835
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.800 RON
- Valoare atribuită
- 116.700 RON
- Data publicării
- 30.05.2023 08:11
- Anunț de atribuire
- CAN1109026
- Termen limită
- 03.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1180660
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1180660.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Model clauze contractuale.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
116.700 RON
din 77.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro