Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Lucrări pentru „Modernizare drum județean (675C) cu originea în DN 67B, ce traversează localitățile Târgu Logrești, Popești, Bustuchin, Poiana Seciuri, Seciurile, Roșia de Amaradia, Becheni, Corșoru, Alimpești, Sârbești, Ciupercenii de Olteț, până în DN67 – Consolidare margine de drum km.27+980 – km.28+124 – piloți diametrul 1,08m”,

Număr anunț
CN1055812
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
CAZICOM SRL (CUI 7545803)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.145.085,01 RON
Valoare atribuită
3.672.836,52 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
31.05.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1111189
Termen limită
29.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 105-327496
Documentație de atribuire
DF1180838

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.672.836,52 RON

din 4.145.085,01 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 472.248,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.