Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

<Achiziție microbuz nepoluant/electric și stație de reîncărcare lentă/standard în comuna Albesti-Paleologu, județul Prahova în cadrul proiectului ”Achizitie de microbuze si statii de incarcare electrice in comunele Dumbrava si Albesti-Paleologu, judetul Prahova>

Număr anunț
CN1055795
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Furnizor / câștigător
DMV AVIATECH SRL (CUI 27562973)
Cod CPV
34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230.675 RON
Valoare atribuită
1.226.741 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
31.05.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1109466
Termen limită
03.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 105-328357
Documentație de atribuire
DF1180499

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH SRL CUI RO 27562973
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.226.741 RON

din 1.230.675 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.934 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.