Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare DOTARI SALI CLASA, SEMINARII SI CONFERINTA

Număr anunț
CN1055754
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.353.350 RON
Valoare atribuită
9.198.242 RON
Data publicării
28.05.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1114683
Termen limită
03.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 103-325294
Documentație de atribuire
DF1180334

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 9.198.242 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dotari Sali clasa OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL 3 contracte 7.380.800 RON
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL · contract A/A-3184 · 26.10.2023 3.690.400 RON
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL · contract A/A-3531 · 26.10.2023 1.845.200 RON
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL · contract A/A-37 · 15.01.2024 1.845.200 RON
2 Dotari Sali seminarii si conferinta OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL 3 contracte 1.817.442 RON
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL · contract A/A-3185 · 26.10.2023 662.174 RON
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL · contract A/A-3532 · 26.10.2023 662.174 RON
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL · contract A/A-38 · 15.01.2024 493.094 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709

Valoare atribuită

9.198.242 RON

din 4.353.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.