Anulată Anunț de participare

„ PT Reabilitare și modernizare străzi în municipiul Drobeta Turnu Severin” Lot 1- PT Reabilitare și modernizare 24 străzi/alei; Lot 2- PT Reabilitare și modernizare 14 străzi/alei; Lot 3- PT Reabilitare și modernizare 9 străzi/alei

Număr anunț
CN1055957
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520.000,01 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
08.06.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1110283
Termen limită
17.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 110-343181
Documentație de atribuire
DF1180892

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 1.520.000,01 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 „ PT Reabilitare și modernizare străzi în municipiul Drobeta Tu… 761.221,98 RON Anulat
2 „ PT Reabilitare și modernizare străzi în municipiul Drobeta Tu… 307.706,59 RON Anulat
3 „ PT Reabilitare și modernizare străzi în municipiul Drobeta Tu… 451.071,44 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.