Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat

Elaborarea documentaţiilor tehnico-economice, fazele DALI, PT, DTAC și servicii de asistență tehnică pe parcursul executării lucrărilor la obiectivul de investiţii ”Creșterea eficienței energetice a clădirii Primăriei Municipiului Zalău (monument istoric)”.

Număr anunț
CN1055950
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
NOVARTIS SRL (CUI 16306392)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589.983 RON
Valoare atribuită
489.700 RON 17,0% sub estimat
Data publicării
08.06.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1112010
Termen limită
10.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 110-346197
Documentație de atribuire
DF1180991

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVARTIS SRL CUI 16306392
Subcontractanți 3
CALORIA SRL CUI RO 247885
ROTA INST SRL CUI RO23632642

Valoare atribuită

489.700 RON

din 589.983 RON estimat 17,0%

Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 100.283 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.