Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziție ”Servicii de organizare instruire (cazare, masă și transport) pentru salariații Oficiului National al Registrului Comerțului și ai oficiilor registrului comerțului de pe lângă tribunale pentru implementarea proiectului ”Sistem Electronic Integrat al ONRC consolidat și interoperabil destinat serviciilor de e-Guvernare centrate pe evenimente de viață” (ONRC V2.0) - cod SMIS 123634”

Număr anunț
CN1055917
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.133.482,44 RON
Valoare atribuită
1.132.850 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.06.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1111347
Termen limită
03.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 106-333402
Documentație de atribuire
DF1180835

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOUROPA SRL CUI RO 5467911

Valoare atribuită

1.132.850 RON

din 1.133.482,44 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 632,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.