Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat

Acord cadru de furnizare Consumabile medicale

Număr anunț
CN1055879
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.755.000 RON
Valoare atribuită
3.630.000 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
01.06.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1109924
Termen limită
27.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 105-326725
Documentație de atribuire
DF1180851

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 3.630.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dispozitiv protectie respiratorie pentru anestezie
2 Dispozitiv protectie respiratorie pentru ventilator CHRONOS TRADE MEDICAL 3.630.000 RON
3 Dispozitiv protectie respiratorie intubatie 48 ore

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905

Valoare atribuită

3.630.000 RON

din 3.755.000 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 125.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.