Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

“ACHIZITIE SI MONTAJ LAMPI LED INCASTRATE SI/SAU APLICATE”

Număr anunț
SCN1110866
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
OVERALL COMPANY SRL (CUI 15449556)
Cod CPV
31524000-5 · Plafoniere sau aplice de perete (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365.597,50 RON
Valoare atribuită
357.053,50 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
15.07.2022 08:14
Anunț de atribuire
SCNA1075907
Termen limită
01.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1153736

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVERALL COMPANY SRL CUI RO15449556

Valoare atribuită

357.053,50 RON

din 365.597,50 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 8.544 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.