Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ANGIOGRAF TIP C-ARM COD CPV 33197000-7

Număr anunț
CN1044994
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33197000-7 · Echipament medical computerizat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000.000 RON
Valoare atribuită
2.996.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
16.07.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1089993
Termen limită
18.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 137-391337
Documentație de atribuire
DF1153556

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
ICCO MEDICAL SRL CUI RO 13569980

Valoare atribuită

2.996.000 RON

din 3.000.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.