Atribuită
Anunț de participare
PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI SUBANSAMBLURI NOI PENTRU AUTOBUZE MARCA BMC M32 SLF PROCITY: LOTUL 1- Piese si accesorii pentru motor,ambreiaj,cutii de viteze si transmisie pentru autobuze marca BMC M32 SLF PROCITY; LOTUL 2- Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie, suspensie si echipament electric pentru autobuze marca BMC M32 SLF PROCITY;LOTUL 3 - Geamuri,lampi si accesorii
- Număr anunț
- CN1056038
- Autoritate contractantă
- R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.330.000 RON
- Data publicării
- 09.06.2023 17:00
- Termen limită
- 12.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 111-347537
- Documentație de atribuire
- DF1181149
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. CUI 13746607
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CALVET PROD SRL CUI RO17080144
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.