Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Furnizare echipamente si dotari in cadrul proiectului “MODERNIZARE SI DOTARE CASA DE CULTURA SI AMENAJARE SPATIUL URBAN AFERENT IN MUNICIPIUL BEIUS”

Număr anunț
CN1056025
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.215.000 RON
Valoare atribuită
2.145.139,41 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
09.06.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1113279
Termen limită
14.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 111-349711
Documentație de atribuire
DF1181103

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.215.000 RON Adjudecat: 2.145.139,41 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare Dotari tip IT, software, sonorizare 500.000 RON S.C. SELECT IT S.R.L. 476.320 RON ↓4,7%
2 Furnizare Dotari tip sisteme de lumini 1.715.000 RON S.C. ORANGE ROMANIA S.A. 1.668.819,41 RON ↓2,7%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Terți + subcontractanți 1
ELTEK MULTIMEDIA CUI RO 21340382
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELECT IT SRL CUI RO 25808681
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.145.139,41 RON

din 2.215.000 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 69.860,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.