Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,2% sub estimat
TRUSE DE SCULE (4 loturi)
- Număr anunț
- CN1056002
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.006.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.100.509,91 RON 45,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2023 08:12
- Anunț de atribuire
- CAN1113905
- Termen limită
- 12.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1181052
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1181052.pdf
- LOT 1- CAIET DE SARC.TRUSE DE SCULE EL..PROF.- tip 1.pdf.p7s
- LOT 1- Specificatie tehnica - Trusa de scule electrician profesionala.doc- tip 1.pdf.p7s
- LOT 2 - Caiet de sarcini trusa scule lacatus profesionala.pdf.p7s
- LOT 2 - Specificatie tehnica - Truse scule lacatus profesionala.pdf.p7s
- LOT 3 -CAIET SARCINI -SET SCULE CU ACUMUL..pdf.p7s
- LOT 3 -Specificatie tehnica set scule cu acumulatori.pdf.p7s
- LOT 4 -Caiet de sarcini UI 2023 truse de scule-tip 2.pdf.p7s
- LOT 4- Specificatii Tehnice truse de scule-tip 2.pdf
- P17-2023 Formulare.doc.p7s
- P17-2023 Propunere contract sectorial.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 1.100.509,91 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trusa scule electrician profesionala - tip 1 | — | UNIOR-TEPID | 965.235,66 RON |
| 2 | Trusa scule lacatus profesionala | — | UNIOR-TEPID | 99.994,25 RON |
| 4 | Trusa scule electrician profesionala (TSE)-tip 2 | — | NOVALIA | 35.280 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVALIA S.A. CUI RO 23049178
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NAKITA PROD COMIMPEX SRL CUI RO 1212567
Valoare atribuită
1.100.509,91 RON
din 2.006.900 RON estimat
45,2%
Adjudecat la 54,8% din estimat · economie 906.390,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.