Anulată
Anunț de participare
Contract de achiziție publică de furnizare dotari aferente obiectivului de investitii “Echiparea laboratoarelor informatice din școlile de educație și formare profesională (EFP)” și “Echiparea atelierelor de practică din unitățile de învățământ profesional și tehnic” din Municipiul Zalău - Dotarea cu echipamente digitale a liceelor IPT din mun. Zalău
- Număr anunț
- CN1056015
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752.635,98 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 09.06.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1109432
- Termen limită
- 07.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 111-346742
- Documentație de atribuire
- DF1181088
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Estimat: 752.635,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laborator de informatică Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” – D… | 88.540,20 RON | Anulat | — |
| 2 | Laborator de informatică Liceul Tehnologic ”Voievodul Gelu” - D… | 88.540,20 RON | Anulat | — |
| 3 | Laborator de informatică Colegiul Tehnic ”Al. Papiu Ilarian” – … | 88.540,20 RON | Anulat | — |
| 4 | Atelier de practică mecatronică Liceul Tehnologic ”Mihai Viteaz… | 162.338,46 RON | Anulat | — |
| 5 | Atelier de practică alimentație publică Liceul Tehnologic ”Voie… | 162.338,46 RON | Anulat | — |
| 6 | Atelier de practică electromecanică Colegiul Tehnic ”Al. P. Il… | 162.338,46 RON | Anulat | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
IT HERO TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 45421557
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.