Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Furnizare de echipament de protectie 2023-DSSV

Număr anunț
CN1056139
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146.400 RON
Valoare atribuită
1.079.229,91 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
11.06.2023 17:02
Anunț de atribuire
CAN1111660
Termen limită
17.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 113-354475
Documentație de atribuire
DF1181387

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

1.079.229,91 RON

din 1.146.400 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 67.170,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.