Atribuită Anunț de participare

“Dotarea cu mobilier și consumabile a camerelor de audiere minori la nivelul instanţelor de judecată” în cadrul proiectului „Formarea profesională și consolidarea capacității la nivelul sistemului judiciar”, finanțat în cadrul Programului „Justiție”, prin Mecanismul Financiar Norvegian 2014-2021

Număr anunț
CN1056202
Autoritate contractantă
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
Furnizor / câștigător
SELTIS SOLUTIONS SRL (CUI 30332370)
Cod CPV
39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312.078,40 RON
Valoare atribuită
312.053 RON
Data publicării
14.06.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1110980
Termen limită
19.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 115-359255
Documentație de atribuire
DF1181640

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELTIS SOLUTIONS SRL CUI RO30332370
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FLAMATEX SRL CUI RO 19163599

Valoare atribuită

312.053 RON

din 312.078,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.