Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat
Macara cu graifer
- Număr anunț
- CN1056164
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- EUROBODY HYDRAULICS SRL (CUI 34049173)
- Cod CPV
- 42414100-2 · Macarale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.311.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.012.000 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2023 08:53
- Anunț de atribuire
- CAN1110467
- Termen limită
- 24.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1181496
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROBODY HYDRAULICS SRL CUI RO34049173
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IVECO TRUCK SERVICES SRL CUI 31625301
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERRA PALFINGER SRL CUI 22882390
Valoare atribuită
1.012.000 RON
din 1.311.500 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 299.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.