Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Servicii de Dirigenție de șantier, SSM și Supervizare pentru obiectivul de investiții „Varianta ocolitoare a Orașului Mizil”, județul Prahova
- Număr anunț
- CN1056162
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DAIO TOTAL CONSTRUCT SRL (CUI 33772279)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.224.233,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.030.000 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1119336
- Termen limită
- 17.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 115-357602
- Documentație de atribuire
- DF1181522
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1181522.pdf
- Formulare SERVICII DE DIRIGENTIE VO MIZIL .doc.p7s
- Model contract servicii - dirigentie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAIO TOTAL CONSTRUCT SRL CUI 33772279
Asociați 1
BASELI DRUM CONSULT S.R.L. CUI RO36977708
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VENTURO INVESTMENT SRL CUI RO 16296302
Valoare atribuită
1.030.000 RON
din 1.224.233,80 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 194.233,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.