Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Furnizarea unui microbuz electric și a unei stații de încărcare în cadrul proiectului “ACHIZIȚIONARE MICROBUZE NEPOLUANTE (ZERO EMISII GAZE DE EȘAPAMENT) PENTRU UTILIZAREA ÎN SCOP COMUNITAR PENTRU COMUNELE ZVORIȘTEA ȘI ZAMOSTEA”

Număr anunț
CN1056126
Autoritate contractantă
COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
Furnizor / câștigător
DMV AVIATECH SRL (CUI 27562973)
Cod CPV
34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230.675 RON
Valoare atribuită
1.169.742 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
11.06.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1111939
Termen limită
19.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 113-354634
Documentație de atribuire
DF1181345

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH SRL CUI RO 27562973
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.169.742 RON

din 1.230.675 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 60.933 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.