Atribuită
Anunț de participare
Achizitonarea unui utilaj multifunctional dotat cu atasamente specifice in cadrul proiectului „PROMOVAREA BUNASTARII SOCIALE PRIN INTRETINEREA SPATIILOR VERZI IN ZONA PESCAREASCA MIHAESTI, JUDETUL VALCEA” cod SMIS 156548
- Număr anunț
- CN1056391
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.049.597,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.049.500 RON
- Data publicării
- 18.06.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1111367
- Termen limită
- 24.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 118-370452
- Documentație de atribuire
- DF1182098
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
1.049.500 RON
din 1.049.597,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro