Atribuită Anunț de participare

Amenajare spațiu, furnizare aparatură de imagistică medicală de înaltă performanță RMN, instalare, punere în funcțiune, instruire personal, pentru Spitalul Municipal Lupeni

Număr anunț
CN1045082
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
INTEGRA MEDICAL BUSINESS S.R.L. (CUI 18315311)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.475.000 RON
Valoare atribuită
6.474.040 RON
Data publicării
20.07.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1102436
Termen limită
22.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 140-397142
Documentație de atribuire
DF1153839

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
CORTECH MED SRL CUI RO 22088756
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

6.474.040 RON

din 6.475.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.