Atribuită Anunț de participare

„Achiziția de pachete cu rechizite școlare cu ocazia începerii cursurilor și de cadouri prilejuite de sărbătorile de iarnă pentru preșcolarii și școlarii din municipiul Constanța” defalcate pe loturi

Număr anunț
CN1056372
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
GRUP EDITORIAL LITERA SRL (CUI 26475186)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.573.858,98 RON
Valoare atribuită
3.682.085 RON
Data publicării
18.06.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1111039
Termen limită
25.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 118-368756
Documentație de atribuire
DF1182076

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 3.573.858,98 RON Adjudecat: 3.682.085 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachete rechizite scolare pentru copii cu vârste între 3-5 ani 577.183,16 RON Grup Editorial Litera,Idea Papel Distribution 577.182 RON
2 Pachete rechizite scolare pentru copii cu vârste 6-10 ani 1.223.001,91 RON Idea Papel Distribution,Grup Editorial Litera 1.287.835 RON
3 Pachete rechizite scolare pentru copii cu vârste între 11-14 a… 1.017.978,06 RON Idea Papel Distribution,Grup Editorial Litera 1.059.583 RON
4 Pachete carti pentru copii cu vârsta cuprinsă între 3-5 ani 192.993,09 RON Idea Papel Distribution,Grup Editorial Litera 192.975 RON
5 Pachete carti pentru copii cu vârsta cuprinsă între 6-10 ani 306.928,78 RON Idea Papel Distribution,Grup Editorial Litera 308.760 RON
6 Pachete carti Pentru copii cu vârsta cuprinsă între 11-14 ani; 255.773,98 RON Grup Editorial Litera,Idea Papel Distribution 255.750 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

3.682.085 RON

din 3.573.858,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.