Atribuită
Anunț de participare
Furnizare și Transport MOTORINA
- Număr anunț
- CN1056367
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.393.200 RON
- Valoare atribuită
- 58.621.050 RON
- Data publicării
- 18.06.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113493
- Termen limită
- 16.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 118-370164
- Documentație de atribuire
- DF1181997
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Valoare atribuită
58.621.050 RON
din 50.393.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro