Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,5% sub estimat
Achiziționare echipamente de siguranță pentru Aeroportul Transilvania Târgu Mureș
- Număr anunț
- CN1056361
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL (CUI 1127682)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.776.344,41 RON
- Valoare atribuită
- 11.027.594 RON 55,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109104
- Termen limită
- 24.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 118-368721
- Documentație de atribuire
- DF1182100
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1182100.pdf
- FORMULARE GENERALE-semnat.doc.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 10-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 1-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 2-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 3-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 4-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 5-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 6-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 7-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 8-semnat.docx.p7m
- Formular propunere tehnica aferent LOTULUI 9-semnat.docx.p7m
- Instructiuni catre ofertanti-informatii suplimentare-semnat.pdf.p7m
- Modalitate de acordare a punctajului-semnat.pdf.p7m
- Moel contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 11.027.594 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autospecială de stins incendii de aeroport | — | SC MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL | 6.013.844 RON |
| 8 | Set de echipamente pentru îndepărtare FOD | — | ACME SOLUTIONS | 787.088 RON |
| 9 | Echipament autopropulsat cu gabarit redus pentru măturare, aspi… | — | SC MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL | 737.895 RON |
| 10 | Echipament autopropulsat de mare capacitate pentru măturare, as… | — | SC MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL | 3.488.767 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL CUI RO 1127682
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACME SOLUTIONS SRL CUI 17774138
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
11.027.594 RON
din 24.776.344,41 RON estimat
55,5%
Adjudecat la 44,5% din estimat · economie 13.748.750,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.