Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Servicii de asigurare
- Număr anunț
- CN1056523
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.834.155 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2023 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1110925
- Termen limită
- 28.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 120-381408
- Documentație de atribuire
- DF1182445
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
1.834.155 RON
din 1.950.000 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 115.845 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.