Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU – FURNIZARE ONASEMNOGEN ABEPARVOVEC - 24 de luni

Număr anunț
CN1056503
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.881.167,60 RON
Valoare atribuită
94.871.166 RON
Data publicării
21.06.2023 19:01
Anunț de atribuire
CAN1113963
Termen limită
25.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 119-376093
Documentație de atribuire
DF1182401

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278

Valoare atribuită

94.871.166 RON

din 94.881.167,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.