Anulată Anunț de participare

Achiziția de manuale școlare pentru învățământul liceal cu predare în limba maghiară

Număr anunț
CN1056499
Autoritate contractantă
Centrul Național de Politici și Evaluare în Educație (CUI 42470121)
Cod CPV
22112000-8 · Manuale scolare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961.225,84 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
21.06.2023 19:01
Anunț de atribuire
CAN1111485
Termen limită
04.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 119-372982
Documentație de atribuire
DF1182266

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 961.225,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predar… 153.980,40 RON Anulat
2 Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predar… 130.852,24 RON Anulat
3 Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predar… 346.600,80 RON Anulat
4 Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predar… 329.792,40 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.