Atribuită Anunț de participare

Elaborare PT+DDE, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „DEZVOLTARE RETEA INTELIGENTA DE DISTRIBUTIE A GAZELOR NATURALE IN TERITORIUL ASOCIATIEI DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA CODRII BUCOVINEI (ORAS CAJVANA, COMUNA BOTOSANA, COMUNA COMANESTI, COMUNA PARTESTII DE JOS SI COMUNA CACICA, JUDETUL SUCEAVA),,

Număr anunț
CN1056633
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA CODRII BUCOVINEI (CUI 43092199)
Furnizor / câștigător
TOP SCAV SRL (CUI 24351785)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.612.637,53 RON
Valoare atribuită
96.592.879,77 RON
Data publicării
25.06.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1114699
Termen limită
14.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 122-387122
Documentație de atribuire
DF1182764

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TOP SCAV SRL CUI 24351785
Asociați 4
CONALID SRL CUI RO 10844872
CORDEP SRL CUI 26045200
Subcontractanți 2
IANY PROCONS SRL CUI RO 35747042
RIVA SYSTEMS SRL CUI 33983780
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639
Asociați 4
ALROSEL PROJECT SRL CUI RO37969398
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

96.592.879,77 RON

din 96.612.637,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.