Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,9% sub estimat

„LANT EXCAVARE PENTRU MASINA DE CIURUIT RM 80”

Număr anunț
CN1056629
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
NEPTUN SA (CUI 1322535)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169.976 RON
Valoare atribuită
831.699,90 RON 28,9% sub estimat
Data publicării
25.06.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1115544
Termen limită
28.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 122-385388
Documentație de atribuire
DF1182719

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEPTUN SA CUI RO 1322535
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Metabet CF S.A. CUI RO 128507

Valoare atribuită

831.699,90 RON

din 1.169.976 RON estimat 28,9%

Adjudecat la 71,1% din estimat · economie 338.276,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.