Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE COMBUSTIBIL TERMIC LICHID TIP MOTORINA - CALOR EXTRA I
- Număr anunț
- SCN1111314
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.005.732,60 RON
- Data publicării
- 22.07.2022 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1075846
- Termen limită
- 02.08.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1154462
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Copy (2).doc.p7s
- FisaDate_DF1154462.pdf
- Formulare .docx.p7s
- Instructiuni - Copy (4).doc.p7s
- Sectiunea III_semnat Contract subsecvent .docx 2222 - Copy.docx.p7s
- SecTiunea III_semnat Proiect Acord cadru .docx 222 - Copy.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
1.005.732,60 RON
din 630.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro