Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat
„Achizitie dotări si active necorporale pentru proiectul „Reabilitarea, extinderea și modernizarea Școlii Gimnaziale Diaconu Coresi, oraș Fieni, județ Dâmbovița” (LOT 1- LOT 8)
- Număr anunț
- CN1056598
- Autoritate contractantă
- ORASUL FIENI (PRIMARIA) (CUI 4280310)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.020.531 RON
- Valoare atribuită
- 1.583.941,52 RON 21,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117004
- Termen limită
- 07.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 121-382936
- Documentație de atribuire
- DF1182441
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE Pr. Oras Fieni-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 1-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 2-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 3-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 4-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 5-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 6-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 7-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - LOT 8-semnat.pdf.p7m
- DECLARATIE PERSOANE FUNCTII DECIZIE-semnat.pdf.p7m
- DEFV 1 - 53-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1182441.pdf
- FISE TEHNICE LOT 1 - MOBILIER-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 2 - ECHIPAMENTE IT SI LICENTE-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 3 - DOTARI LABORATOARE-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 4 - PICHET PSI-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 5 - ECHIPAMENTE SPORTIVE-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 6 - MATERIALE DIDACTICE-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 7 - TRUSA DE PRIM AJUTOR-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE LOT 8 - ECHIPAMENTE, ELECTRONICE SI ELECTROCASNICE-semnat.pdf.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 1-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 2-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 3 - VOL 1-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 3 - VOL 2-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 3 - VOL 3-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 4-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 5-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 6-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 7-semnat.rar.p7m
- FISE TEHNICE WORD LOT 8-semnat.rar.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 1-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 2-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 3-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 4-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 5-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 6-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 7-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - LOT 8-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 1 MOBILIER-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 2 ECHIPAMENTE IT SI LICENTE-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 3 DOTARI LABORATOARE-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 4 PICHET PSI-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 5 ECHIPAMENTE SPORTIVE-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 6 MATERIALE DIDACTICE-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 7 TRUSA PRIM AJUTOR-semnat.pdf.p7m
- Proiect contract - lot 8 ECHIPAMENTE, ELECTRONICE SI ELECTROCASNICE-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 2.020.531 RON Adjudecat: 1.583.941,52 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL 1: MOBILIER | 1.093.630 RON | — | |
| 2 | LOTUL 2- ECHIPAMENTE IT SI LICENTE | 391.000 RON | Alive Deals Solutions | 337.988 RON ↓13,6% |
| 3 | LOTUL 3- DOTĂRI LABORATOARE | 205.157 RON | — | |
| 4 | Lotul 4: PICHET PSI | 27.700 RON | ELADA S.R.L. | 26.361 RON ↓4,8% |
| 5 | Lotul 5: ECHIPAMENTE SPORTIVE | 107.500 RON | TITAN TRACO | 95.470 RON ↓11,2% |
| 6 | Lotul 6: MATERIALE DIDACTICE | 113.810 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 1.124.122,52 RON |
| 7 | Lotul 7: TRUSA PRIM AJUTOR | 4.960 RON | Anulat | — |
| 8 | Lotul 8: ECHIPAMENTE, ELECTRONICE ȘI ELECTROCASNICE | 76.774 RON | Anulat | — |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALIVE DEALS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO41475236
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TITAN TRACO SA CUI RO 341040
Valoare atribuită
1.583.941,52 RON
din 2.020.531 RON estimat
21,6%
Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 436.589,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.