Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

CL8 - Executie lucrari retele de alimentare cu apa – UAT Tichilesti, UAT Gropeni, UAT Stancuta, UAT Bertestii de Jos, UAT Chiscani si canalizare UAT Tichilesti, UAT Gropeni, UAT Chiscani - Lot 2 Executie lucrari retele de alimentare cu apa – UAT Tichilesti, UAT Gropeni si canalizare UAT Tichilesti, UAT Gropeni, UAT Chiscani

Număr anunț
CN1056576
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
EURO BUILDING SRL (CUI 14590505)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.370.402 RON
Valoare atribuită
87.805.814,47 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
24.06.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1117013
Termen limită
07.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 121-383443
Documentație de atribuire
DF1182619

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURO BUILDING SRL CUI RO 14590505
Asociați 1
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Subcontractanți 4
DP FUN SRL CUI 17753593
TERMHIDRO SRL CUI RO 22182663
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
UNIEL SERV SRL CUI RO 6392442
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONCIVIA SA CUI RO2252764
Asociați 1
EDAS-EXIM SRL CUI RO 6707346
Terți susținători 1
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Subcontractanți 3
BACHIS SRL CUI RO22695464
DP FUN SRL CUI 17753593
TIAB SA CUI RO 1555115

Valoare atribuită

87.805.814,47 RON

din 93.370.402 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 5.564.587,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.