Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
Servicii de proiectare - analize multicriteriale de traseu (AMC) pentru obiectivul “Drum de legătură în partea de nord a Municipiului Alba Iulia”
- Număr anunț
- CN1056587
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL BUSINESS LAND SRL (CUI 34090016)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.000 RON
- Valoare atribuită
- 195.000 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2023 09:43
- Anunț de atribuire
- CAN1112110
- Termen limită
- 28.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1182609
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_studii AMC_DL nord.pdf.p7s
- FisaDate_DF1182609.pdf
- Modele Formulare _studii AMC_DL nord.doc.p7s
- Proiect contract servicii_studii AMC_DL nord.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TQM MANAGEMENT SRL CUI 28397610
Subcontractanți 1
RC GEOPROIECT S.R.L. CUI 35197917
Valoare atribuită
195.000 RON
din 270.000 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 75.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.