Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,3% sub estimat
Contract furnizare PIESE AUTO 2023
- Număr anunț
- CN1056575
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.787.384 RON
- Valoare atribuită
- 1.314.344,50 RON 65,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115254
- Termen limită
- 01.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 121-381868
- Documentație de atribuire
- DF1182527
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa I - CANTITATE - PIESE AUTO 2023.pdf.p7m
- Anexa II - VAL ESTIMATA - PIESE AUTO.xlsx.p7m
- Caiet de Sarcini - Piese Auto.pdf.p7m
- Draft contract - Piese Auto.pdf.p7m
- FisaDate_DF1182527.pdf
- Informatii privind ofertantii - PIESE AUTO.pdf.p7m
- Lista formulare - PIESE AUTO.doc.p7m
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 1.314.344,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 8 | 8, 9. 9 | — | OZ HICRET SRL | 6.200 RON |
| 91 | 91, 23. 23, 89. 89, 71. 71, 97. 97, 88. 88, 31. 31, 72. 72, 76.… | — | ADETRANS S.R.L. | 20.457,82 RON |
| 670 | 670, 179. 179, 219. 219, 604. 604, 243. 243, 208. 208, 495. 495… | — | SC DUBHE ROMANIA SRL | 1.287.686,68 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC MEC-DIESEL SEE SRL CUI 35372791
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OZ HICRET SRL CUI RO31972114
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Valoare atribuită
1.314.344,50 RON
din 3.787.384 RON estimat
65,3%
Adjudecat la 34,7% din estimat · economie 2.473.039,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.