Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,2% sub estimat
Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei Erbiceni, Judetul Iași
- Număr anunț
- PC1002099
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-GAMA SRL (CUI 20874161)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 29.292,70 RON 92,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2022 11:11
- Anunț de atribuire
- PCA1001844
- Termen limită
- 10.08.2022 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1154544
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRO-GAMA SRL CUI RO 20874161
Valoare atribuită
29.292,70 RON
din 375.000 RON estimat
92,2%
Adjudecat la 7,8% din estimat · economie 345.707,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.