Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat

Achiziția de rafturi metalice la obiectivul de investiție imobiliară „Realizare pavilion nou si modernizare infrastructura in cazarma 1025 Sebeș” - cod proiect: 2017-I-1025

Număr anunț
CN1056720
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Furnizor / câștigător
C & A PHOENIX ART SRL (CUI 30195559)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.167.226,89 RON
Valoare atribuită
1.669.734 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
28.06.2023 21:00
Anunț de atribuire
CAN1110543
Termen limită
02.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 124-393892
Documentație de atribuire
DF1183081

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.669.734 RON

din 2.167.226,89 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 497.492,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.