Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,9% sub estimat

Achizitionarea de echipamente destinate reducerii riscului de infectii nosocomiale in cadrul Spitalului Judetean de Urgenta ''Sf. Apostol Andrei'' Galati

Număr anunț
CN1056697
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.906.765 RON
Valoare atribuită
13.602.361 RON 37,9% sub estimat
Data publicării
28.06.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1113170
Termen limită
23.08.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 124-393035
Documentație de atribuire
DF1182906

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 21.906.765 RON Adjudecat: 13.602.361 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente Laborator Microbiologie 5.830.800 RON Anulat
2 Echipamente dezinfectie aer 10.048.279 RON BIO HYGIENE 10.047.961 RON
3 Echipamente sterilizare 2.460.010 RON Anulat
4 Echipamente dezinfectie 3.294.676 RON TEHNOPLUS MEDICAL,BIO HYGIENE 3.294.400 RON
5 Camera izolare pacient cu risc infectios 273.000 RON BIO HYGIENE 260.000 RON ↓4,8%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Asociați 1
Subcontractanți 2
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Terți + subcontractanți 1
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Subcontractanți 1
PHARMA 1 SCIENCE SRL CUI RO14525361
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.602.361 RON

din 21.906.765 RON estimat 37,9%

Adjudecat la 62,1% din estimat · economie 8.304.404 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.