Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat

Servicii de expertiza tehnica pentru domeniul constructii (rezistenta), subdomeniile A1 si A2 pentru interventii la constructiile existente

Număr anunț
SCN1111394
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
KION STRUCTURE DESIGN S.R.L. (CUI 45983628)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.600 RON
Valoare atribuită
118.500 RON 19,7% sub estimat
Data publicării
25.07.2022 08:59
Anunț de atribuire
SCNA1078172
Termen limită
09.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1154579

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

118.500 RON

din 147.600 RON estimat 19,7%

Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 29.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.