Atribuită
Anunț de participare
Reparație capitală pod km 2+962 Linia CF 124 Timișoara - Voiteni (proiectare și execuție)
- Număr anunț
- CN1056682
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15662430)
- Furnizor / câștigător
- GDO-MOV IMPEX SRL (CUI 7686330)
- Cod CPV
- 45221112-0 · Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.749.845,87 RON
- Valoare atribuită
- 5.749.845,87 RON
- Data publicării
- 26.06.2023 08:32
- Anunț de atribuire
- CAN1119849
- Termen limită
- 27.07.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1182892
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la instructiuni RK pod km 2+962 Ts - Voiteni pr si exec.pdf.p7s
- Caiet sarcini RK pod km 2+962 Tsoara Voiteni pr si executie.pdf.p7s
- CU+AVIZE RK pod km 2+962 Ts Voiteni.rar.p7s
- DALI parte desenata.pdf.p7s
- DALI parte scrisa.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1182892.pdf
- Grafic de executie RK pod km 2+962 Tsoara Voiteni pr si executie.pdf.p7s
- Model ctr RK pod km 2+962 Tsoara - Voiteni pr si executie.pdf.p7s
- Model formulare RK pod km 2+962 Ts - Voiteni pr si exec.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
Subcontractanți 1
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Valoare atribuită
5.749.845,87 RON
din 5.749.845,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro