Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
Reactivi si consumabile de laborator pentru anatomie patologica
- Număr anunț
- CN1056861
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.903.576 RON
- Valoare atribuită
- 2.624.036,47 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113381
- Termen limită
- 07.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 127-405349
- Documentație de atribuire
- DF1183345
Documente
Documentația de atribuire
- 03_2_Modele de formulare.docx.p7s
- 03_3_Clauze contractuale.docx.p7s
- Caiet de sarcini rv+modele formulare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1183345.pdf
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 2.903.576 RON Adjudecat: 2.624.036,47 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Reactivi si consumabile compatibili cu Aparatul de colorat Ge… | 136.236 RON | — | |
| 2 | : Reactivi si consumabile compatibili cu procesorul Excelsior AS | 221.800 RON | Anulat | — |
| 3 | : Reactivi si consumabile compatibili cu Aparatul automat IHC- … | 1.978.060 RON | LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL | 2.202.206,47 RON |
| 4 | : Consumabile compatibili cu imprimanta casete PrintMate ASt | 88.500 RON | — | |
| 5 | : Reactivi si consumabile compatibili cu Aparatul Histoprocesor… | 365.600 RON | ROTEST | 365.600 RON |
| 6 | : Consumabile compatibile cu Microtom Leika | 6.500 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. | 5.050 RON ↓22,3% |
| 7 | : Reactivi pentru Imbalsamare | 32.000 RON | — | |
| 8 | : Formol 10% | 74.880 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 51.180 RON ↓31,7% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
2.624.036,47 RON
din 2.903.576 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 279.539,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.