Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,6% sub estimat
Achizitia Dotari pentru proiectul "Centrul International de Arta Contemporana - Reabilitare, consolidare si refunctionalizarea cladirii fostei Bai Comunale (Baia Turceasca) din str. arh. G.M. Cantacuzino (fosta Crisan) nr. 16"
- Număr anunț
- CN1056816
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- DAC TECHNOLOGY SRL (CUI 17635709)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043.911 RON
- Valoare atribuită
- 609.550 RON 41,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115878
- Termen limită
- 08.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 125-396282
- Documentație de atribuire
- DF1183152
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 1.043.911 RON Adjudecat: 609.550 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: Ascensor – 1 buc. | 170.000 RON | M-B LIFT SRL | 100.000 RON ↓41,2% |
| 2 | Lotul 2: Echipamente multimedia – 30 buc. | 364.320 RON | Anulat | — |
| 3 | Lotul 3: Mobilier – 132 buc. | 509.591 RON | DAC TECHNOLOGY S.R.L. | 509.550 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M-B LIFT SRL CUI RO24192027
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Valoare atribuită
609.550 RON
din 1.043.911 RON estimat
41,6%
Adjudecat la 58,4% din estimat · economie 434.361 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.