Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
ACHIZITIE DE MATERIALE SANITARE - NEATRIBUITE IN ETAPA I
- Număr anunț
- CN1056571
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.758 RON
- Valoare atribuită
- 390.328 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109348
- Termen limită
- 24.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 121-382857
- Documentație de atribuire
- DF1182554
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Adjudecat: 390.328 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ACCESORII CORPULS-SENZORI; CABLURI | — | — | |
| 2 | ACCESORII CORPULS -MANSETA ; FURTUN | — | — | |
| 3 | ACCESORII CORPULS - GEANTA CU BUZUNARE | — | S.C. DELTAMED S.R.L. | 390.328 RON |
| 4 | ACCESORII CORPULS -ACUMULATORI | — | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Valoare atribuită
390.328 RON
din 392.758 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.430 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.