Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat
Servicii de realizare a auditului energetic al Complexului Palat Cotroceni
- Număr anunț
- CN1056780
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
- Furnizor / câștigător
- INGVISION SRL (CUI 33936290)
- Cod CPV
- 71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756.302,52 RON
- Valoare atribuită
- 546.000 RON 27,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116672
- Termen limită
- 31.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 124-390037
- Documentație de atribuire
- DF1183157
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa GDPR.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft Contract servicii expertiza energetica.doc.p7s
- FisaDate_DF1183157.pdf
- Sectiune formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INGVISION SRL CUI 33936290
Asociați 1
ELSACO ESCO SRL CUI RO16396697
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SERVELECT SRL CUI RO 17481529
Valoare atribuită
546.000 RON
din 756.302,52 RON estimat
27,8%
Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 210.302,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.