Atribuită
Anunț de participare
” Implementarea infrastructurii unui ecosistem cloud based pentru debirocratizarea proceselor instituției (front office – back office )- in cadrul UAT Comuna Maliuc”
- Număr anunț
- CN1056964
- Autoritate contractantă
- Comuna Maliuc (CUI 4508711)
- Furnizor / câștigător
- ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. (CUI 43507989)
- Cod CPV
- 72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000.000 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 17:01
- Anunț de atribuire
- CAN1112660
- Termen limită
- 17.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 129-408663
- Documentație de atribuire
- DF1183904
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. CUI 43507989
Valoare atribuită
1.000.000 RON
din 1.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro