Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
ACORD CADRU FURNIZARE COTLET DE PORC FĂRĂ OS REFRIGERAT
- Număr anunț
- CN1056924
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.147.000 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1119484
- Termen limită
- 10.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 129-407652
- Documentație de atribuire
- DF1183404
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Declaratie art. 58(2).doc.p7s
- FisaDate_DF1183404.pdf
- Formulare si modele.doc.p7s
- Model acord cadru.doc.p7s
- Model contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMSORADI SRL CUI RO 6202149
Valoare atribuită
1.147.000 RON
din 1.250.000 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 103.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.