Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
SOLUTII PENTRU PLAGI
- Număr anunț
- CN1045360
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.211.040 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120234
- Termen limită
- 29.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 145-411822
- Documentație de atribuire
- DF1154615
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Valoare atribuită
1.211.040 RON
din 1.324.800 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 113.760 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.