Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,8% sub estimat
ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTE
- Număr anunț
- CN1056922
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- MEDISAN COM SRL (CUI 19225535)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.171.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.971.330 RON 37,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1115639
- Termen limită
- 07.08.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 129-411489
- Documentație de atribuire
- DF1183599
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Dezinfectanti-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1183599.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7m
- Instructiuni pentru ofertanti -Dezinfectanti-semnat.pdf.p7m
- Model Acord Cadru si Contr. Subsecvent-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 3.171.000 RON Adjudecat: 1.971.330 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant rapid pentru suprafete si aparatura medicala | 351.000 RON | SC KLINTENSIV SRL,MEDISAN COM S.R.L.,B.BRAUN MEDICAL SRL | 288.000 RON ↓17,9% |
| 2 | Dezinfectant detergent pentru suprafete cu risc scazut -concent… | 432.000 RON | SC CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL,SANTOMED IMPEX S.R.L,MEDISAN COM S.R.L. | 432.000 RON |
| 3 | .Dezinfectant de nuvel inalt pentru dezinfectia prin nebulizare… | 990.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Dezinfectant clorigen pentru suprafete | 162.000 RON | S.C. PROHEALTH MED S.R.L. | 116.400 RON ↓28,1% |
| 5 | Detergent pentru dezinfectia mainilor prin frecare | 342.000 RON | SC KLINTENSIV SRL,B.BRAUN MEDICAL SRL,SC PHARMA SA | 240.930 RON ↓29,6% |
| 6 | Sapun dezinfectant pentru dezinfectia mainilor prin spalare | 324.000 RON | SC KLINTENSIV SRL,SANTOMED IMPEX S.R.L,MEDISAN COM S.R.L. | 324.000 RON |
| 7 | Detergent dezinfectant pentru masinile de spalat vase | 570.000 RON | ECOLAB | 570.000 RON |
Participanți · 16 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROHEALTH MED S.R.L. CUI 37869941
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL CUI 35671513
Valoare atribuită
1.971.330 RON
din 3.171.000 RON estimat
37,8%
Adjudecat la 62,2% din estimat · economie 1.199.670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.