Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare aparate de tomografie
- Număr anunț
- CN1056857
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000.000 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2023 01:00
- Anunț de atribuire
- CAN1113968
- Termen limită
- 31.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 127-404749
- Documentație de atribuire
- DF1183472
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7m
- caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1183472.pdf
- Model AC si CS -modificat-semnat.docx.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 3
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Valoare atribuită
9.000.000 RON
din 9.100.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 100.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.