Anulată Anunț de participare

Rest de executat pentru „Construire spații destinate activităților școală după școală (after-school) în incinta Școlii gimnaziale nr. 156 din Sectorul 6 al Municipiului București” și „Construire corp grădiniță în incinta cartierului ANL Brâncuși din Sectorul 6 al Municipiului București”

Număr anunț
CN1057018
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.690.523,81 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
04.07.2023 16:41
Anunț de atribuire
CAN1107599
Termen limită
08.08.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1183737

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 23.690.523,81 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Rest de executat pentru „Construire spații destinate activități… 18.763.190,71 RON Anulat
2 Rest de executat pentru „Construire corp grădiniță în incinta c… 4.927.333,10 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.